Kings Colleges

Kings Colleges


Kings Colleges Londra Dil Okulu, Beckenham olarak bilinen , güvenli, yeşilliği bol ve varlıklı bir Londra mahallesinde, iki geniş müstakil binada eğitim verir. Londra ın merkezine trenle 17 dakikadır. Britih Council akreditelidir ve EnglishUK üyesidir. Okulda, 18 ferah sınıf vardır. Ortalama 10 kişilik ve 16 kişilik sınıfların birçoğunda interaktif tahta bulunur. Okulda ücretsiz kablosuz internet erişimi (wi-fi), bilgisayar destekli dinleme ve öğrenme merkezi ve kütüphane vardır. Okul kantininde her gün öğleyin sıcak yemek yiyebilirsiniz. Ayrıca kantin, müslüman öğrenciler için helal yiyecekler, vejeteryanlar için yiyecek seçenekleri, çok çeşitli atıştırmalıklar ve içecekler sunar. Bahçesi de vardır ve zaman zaman barbekü partileri de yapılır. Kings Colleges Dil Okulu da çok çeşitli spor ve eğlence aktivitelerine katılabilirsiniz. Okulun tam karşısındaki dinlenme ve eğlenme merkezinde, geniş bir yüzme havuzu, gym salonu, dans stüdyosu, sağlık ve güzellik merkezi vardır. Okulun arkasındaki geniş ve güzel bahçede, derslerden sonra arkadaşlarınızla hoş vakitler geçirerek İngilizce pratiğinizi de geliştirebilirsiniz.

Kings Colleges Londra Dil Okulu daki İngilizce Eğitim Programları şunlardır:

- Akademik Amaçlar İçin İngilizce
- Genel İngilizce
- İleri İngilizce
- İş İngilizcesi
- Sınavlara Hazırlık (IELTS, Cambridge FCE ve CAE )
- Yaz Kursları
 
Aile Yanı Konaklama

Standart Aile Yanı

Okulun dikkatlice seçtiği ve düzenli olarak denetlediği aile yanı konaklamada pratiğinizi geliştirirken İngiliz kültürünü de yakından tanıma olanağı bulursunuz. Yıl boyunca tek kişilik, konforlu oda seçeneği vardır. Fakat yaz dönemlerinde bazen paylaşımlı oda sewçeneği de olabilir. Oda bir öğrencinin gereksinimini karşılayacak mobilyalarla donatılmıştır. Yatak çarşafları aile tarafından karşılanır fakat havlunuzu kendiniz getirmelisiniz. Aile hergün kahvaltı ve akşam yemeği verir. Bu tip konaklamalar okula ortalama 10 ile 30 dakika yürüme mesafesindedir. Otobüsle bu süre çok kısadır.
Yemeksiz Aile Yanı (Self-Catering)

Bu konaklama tipinde, yine aile yanında kalırsınız fakat aile size yemek sağlamak zorunda değildir. Ailenin mutfağını kullanarak kendi aldığınız malzemelerle, kendiniz yemek yapabilirsiniz. Yıl boyunca tek kişilik, konforlu oda seçeneği vardır. Fakat yaz dönemlerinde bazen paylaşımlı oda sewçeneği de olabilir. Oda bir öğrencinin gereksinimini karşılayacak mobilyalarla donatılmıştır. Yatak çarşafları aile tarafından karşılanır fakat havlunuzu kendiniz getirmelisiniz. Okula ortalama 10 ile 30 dakika yürüme mesafesindedir. Otobüsle bu süre çok kısadır.
Özel Aile Yanı

Diğer iki aile yanı konaklama seçeneğinden farkı, daha konforlu olması ve öğrenciye ait özel banyosunun olmasıdır. Geniş bir oda ve bu oda da çift kişilik yatak, televizyon, özel bayo vardır. Çarşaflar aile tarafından karşılanır. Aile her gün kahvaltı ve akşam yemeği verir. 

Öğrenci Evi Konaklama

Öğrenci evi, biraz daha bağımsız olabileceğiniz bir konaklama şeklidir. Öğrenci evlerinde, ferah yatak odaları, geniş ortak alanlar, ayrı mutfaklar, 2 banyo ve geniş bir bahçe vardır. Öğrenciler yemeklerini kendileri yaparlar. Dükkanlara ve alışveriş merkezlerine yakın yerdedir. Okuldan 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. 

Paylaş
Daha Fazla Detay ve Sorularınız için Lütfen İletişim Kurunuz!

Hamle Yurtdışı Eğitim


Tel: 0 (358) 212 37 32 Fax: 0 (358) 212 37 33 Mobil: 0 (532) 695 23 75 - 0530 697 44 18


info@hamledanismanlik.com

Okullar