Ces London Dil Okulu


Okul yeni binası ile parkları, mağazaları, sosyal ve spor olanaklarının çokluğu ile Londranın güneyinde harika bir semt olan Wimbledon'dadır.

Londra'nın en iyi çevrelerinden birindeki yeni binasına yerleşen CES London Wimbledon sıcak ve canayakın bir atmosfere sahiptir. Wimbledon'daki merkez de 11 adet aydınlık, konforlu sınıf, ortak kullanılan büyük bir salon, ücretsiz internet erişimi ile bilgisayar odası ve televizyon odası bulunmaktadır. Küçük ve özel olan okul çalışanlarının amacı öğrencilerin tüm ihtiyaçlarıyla yakından igilenmektir. İngilizce öğrenmenin yanısıra canlı ve renkli Wimbledon ve Londra'da çok özel bir deneyim sahibi olacaksınız.

Ünlü Nelson Hastanesi'nin karşısında yerleşime ayrılmış yeşil bir çevrede yer alan okul Nelson House'da eğitim vermektedir. Yüksek modern standartlarda kalitisini arttıran binası ile rahat bir çalışma ortamı ve açıkhavada oturma ve piknik alanına sahiptir. Okul televizyon odası, dinleme merkezi, ücretsiz internet erişiminin olduğu bilgsayar odası, ortak kullanılan büyük, rahat öğrenci salonu ve 11 adet aydınlık, ferah sınıfı ile 3 katlı geniş bir alana yayılmıştır. 

Paylaş
Daha Fazla Detay ve Sorularınız için Lütfen İletişim Kurunuz!

Hamle Yurtdışı Eğitim


Tel: 0 (358) 212 37 32 Fax: 0 (358) 212 37 33 Mobil: 0 (532) 695 23 75 - 0530 697 44 18


info@hamledanismanlik.com

Okullar