Harrow School

Harrow School


İngiltere in en prestijli dil okullarından olan Pilgrims Language School ve BABSSCO organizasyonluğunda Harrow School kampüsünde gerçekleşen bu yaz kampı İngiltere in en popüler yaz kampı programlarından birisidir. 1572’de kurulan Harrow School İngiltere in elit tabakasının eğitim aldığı bir yatılı okuldur. Londra’nın kuzeybatısında, 125 hektarlık bir alana yayılmış olan Harrow School’un ünlü mezunları arasında Windston Churchill ve Lord Byron vardır. Okulun içerisinde öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanımların olmasının yanı sıra muhteşem spor alanları ve kapalı bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Okul Londra ın merkezine 30 dakika uzaklıktadır.

Eğitim: Bu programa katılan öğrenciler haftada 21 ders genel İngilizce eğitimi almaktadır. Sınıflar maksimum 14 kişiliktir. Öğrenciler eğitimlere başlamadan önce seviye tespit sınavına alınır ve seviyelerine göre bir sınıfa dahil edilirler. Kurs materyalleri okuldan ücretsiz olarak temin edilmekte, katılımcılara kurs bitiminde sertifika verilmektedir.

Konaklama: Bu programa katılan öğrenciler okul kampüsü içerisinde yer alan yurtlarda tam pansiyon olarak 1-3 kişilik odalarda konaklamaktadır. Kız ve erkek öğrenciler için ayrı odalar sunulur. Yemekler okul yemekhanesinde yenmektedir. Yurt 7/24 gözetim altındadır, güvenlik üst düzeydedir.

Aktiviteler ve Geziler: Bu programa katılan öğrenciler ders sonralarındaki zamanlarda çeşitli aktivitelere ve gezilere katılmaktadır. Aktiviteler arasında futbol, voleybol, yüzme vb. spor çalışmaları, sinema ve müzik akşamları gibi etkinlikler yer almaktadır. Londra, Oxford, Theme Park, Warwick Castle, müze ziyaretleri ve alışveriş turları gezilerden sadece birkaçıdır.

Alan Transferleri: Öğrenciler Londrada havalimanından ücretsiz olarak karşılanmakta, dönüşte tekrar havalimanından yolcu edilmektedir.

Paylaş
Daha Fazla Detay ve Sorularınız için Lütfen İletişim Kurunuz!

Hamle Yurtdışı Eğitim


Tel: 0 (358) 212 37 32 Fax: 0 (358) 212 37 33 Mobil: 0 (532) 695 23 75 - 0530 697 44 18


info@hamledanismanlik.com

Okullar