Delfin English School

Delfin English School


Delfin English School Dublinde kurulmuş olup sonrasında Londra ın merkezinde de bir şube açarak kaliteli ve samimi eğitim anlayışını orada da sürdürmeye devam etmiştir.


 Delfin English School London, Londra’nın merkezinde, 1.Bölgede, güzel Bloomsbury Meydanı dadır.  Holborn Metro İstasyonu a sadece 1 dakika, Russell Meydanı veya Tottenham Court Road Metro İstasyonu a 7 dakika yürüme mesafesindedir. Bloomsbury Meydanı dersten sonra öğle yemeği ve dinlenmek için mükemmel bir yerdir ve dersliklerin hepsinden harika manzarası görünür.

 Delfin geniş, aydınlık ve modern sınıfları ile güzel bir Georgia dönemi binasındadır. Binada tam donanımlı yüksek nitelikte öğretim odaları, bir bilgisayar odası, bir resepsiyon alanı ve bir öğrenci odası bulunmaktadır.

 Delfin her hafta öğrencilerin anadili İngilizce olanlarla ve diğer öğrencilerle İngilizce pratiği yapabileceği haftalık, kültürel, sosyal ve sportif etkinlikler düzenlemektedir. Bu etkinlikler için ekstra bir ücret talep edilmemekte ve bir Delfin öğretmeni her gezide gruba eşlik etmektedir.

 Uygun fiyata kaliteli eğitim almak isteyenlerin ilk tercihi arasında yer alan Delfin dil okulu iyi bir eğitimle öğrencilerin referansını almıştır.

Sunulan Programlar:
•General English
•Intensive English
•Business English
•IELTS Prep
•Cambridge Exam

Paylaş
Daha Fazla Detay ve Sorularınız için Lütfen İletişim Kurunuz!

Hamle Yurtdışı Eğitim


Tel: 0 (358) 212 37 32 Fax: 0 (358) 212 37 33 Mobil: 0 (532) 695 23 75 - 0530 697 44 18


info@hamledanismanlik.com

Okullar