TIS Torquay International School

TIS Torquay International School


Torquay International School, 42 yıllık deneyimi boyunca 25.000in üzerinde öğrenciye İngilizce eğitimi vermiştir. Okul öğrencilerin ihtiyaçlarına odaklanarak etkileşimli bir eğitim yöntemi uygulamaktadır. Deneyimli öğretmenlerin, iş ingilizcesi, yönetim,bankacılık, finans ve daha birçok alanda olmak üzere uzmanlıkları vardır.

 Torquay: Torquay International School, 1972 yılında kurulmuştur. Okul, şehrin merkezine 5 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

 Viktorya dönemi mimarisine sahip dil okulunda güzel tasarlanmış 20 sınıf vardır ve okulun etrafı bahçelik alandır. Öğrencilerin ders aralarında bu güzel bahçede dinlenme fırsatlar vardır. Güzel havalarda bahçe ayrıca voleybol, badmington ve barbekü partileri içinde kullanılmaktadır.

 Dil laboratuvarı, kütüphane, bilgisayar merkezi, internet ve e-posta, geniş bahçeler ve voleybol sahasına sahip olan Torquay International School, spor faaliyetleri ve sosyal programları ile tüm öğrencilere dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinme imkanı sunar.

 Genel İngilizce için yaş sınırı 16dır. Ancak bu sınıflarda öğrencilerin çoğu 20-45 yaşlarındadır. İş ve Bankacılık kurslarındaki öğrenciler çoğunlukla 30-50 yaşlarındadır. Okulda tüm kurslarda genellikle 15-20 milletten toplam 100 öğrenci vardır. Kurslar 1 ila 50 hafta arasında değişir.

 Sunduğu Programlar:

- Genel İngilizce
- Cambridge Sınav Hazırlık
- IELTS Hazırlık
- TOEFL Hazırlık
- Executive İngilizce
- İngilizce+

 Aile yanı konaklama, misafirhane, otel, öğrenci evleri, apartmanlar gibi konaklama seçenekleri mevcuttur. Okul şehir merkezine yakındır ve aileler ya yürüyerek ya da kısa bir otobüs yolculuğuyla ulaşılacak mesafededir.

 British Council tarafından akredite edilmiş olup, English UK ve IALC üyesidir.

Paylaş
Daha Fazla Detay ve Sorularınız için Lütfen İletişim Kurunuz!

Hamle Yurtdışı Eğitim


Tel: 0 (358) 212 37 32 Fax: 0 (358) 212 37 33 Mobil: 0 (532) 695 23 75 - 0530 697 44 18


info@hamledanismanlik.com

Okullar