The Macduffie School

The Macduffie School


Okul ve Bölge Hakkında:

Macduffie Okulu 6. sınıftan 12.sınıfa kadar olan öğrenciler için karma eğitim veren 14 ile 18 yaş arası öğrenciler için yatılı okul niteliğinde bir özel okuldur. Okul Bostonın batısına 2 saat mesafede tarihi bir çevrenin tepesinde yer alan ve yaklaşık 152.000 kişilik bir nüfusu olan Springfieldde bulunmaktadır. Bu bölge öğrencilerin alışveriş ve eğlence, sinema ve bowling gibi kültürel ve sporla ilgili aktivitelere rahatça ulaşabilmeleri için elverişlidir. Okula birkaç dakikalık sürüş mesafesinde Massachusetts Üniversitesi, Amherst Universitesi, Hampshire Üniversitesi, Smith Üniversitesi ve Holyoke Üniversitesi vardır. Bu üniversiteler Macduffie Okulu için bilim ve kültür alanında geniş bir kaynak görevi görürler.

 
Akademik ve Sportif Hizmetler:

İçinde bir kütüphane, konferans salonu, sınıflar, bilim laboratuvarları olan Rutenber Binası; içinde sınıflar, okul rehberliği, yemekhane, spor tesisi, tenis kortları, açık hava yüzme havuzu, çim hokeyi sahası, Amerikan futbolu sahası olan South Binası.

Yurt ve Konaklama Bilgileri:

Öğrenciler okulun konaklama kampüsünde yer alan geniş ve şirin olan 5 tane yurtta konaklarlar. Macduffie çalışanları ve onların aileleri öğrencilere misafir gibi davranır ve üniversite sınırları içinde onları korurlar. Her bir yurtta konaklayan 7 öğrenci o ailenin bir parçası olur ve yalnızca bir ailenin sağlayabileceği özel destek, ilgi ve alaka görürler. Yurtlar içinde telefon, televizyon ve internet bağlantısı olan geniş tarihi evlerdir. Öğrenci odaları genellikle içinde kişisel banyo bulunan çift kişilik odalardır.

Paylaş
Daha Fazla Detay ve Sorularınız için Lütfen İletişim Kurunuz!

Hamle Yurtdışı Eğitim


Tel: 0 (358) 212 37 32 Fax: 0 (358) 212 37 33 Mobil: 0 (532) 695 23 75 - 0530 697 44 18


info@hamledanismanlik.com

Okullar