German Language School

German Language School


Almanya’nın en kaliteli ve donanımlı dil okullarından GLS German Language School’a Teori eğitimin sizlere sunduğu ücretsiz danışmanlıkla gitme şansını yakalayın: Kursunuzu birlikte seçiyor, vize işlemlerinizi ve konaklamanızı sizin için ayarlıyor, rahatlıkla Almanya yolcusu olmanızı sağlıyoruz.

GLS Nasıl Bir Kampüste Dil Eğitimi Veriyor?


Öncelikle tarihinden bahsetmek gerekirse, German Language School 1983 yılında açılan bir dil okulu fakat kullandığı kampüs oldukça tarihi bir öneme sahip. İçerisinde bulunan yeşil binalar 1867 yılında inşa edilmiş; mor binalarsa İkinci Dünya Savaşı sırasında bombalanmış ve tekrardan inşa edilmek durumunda kalınmış. Sonrasında bir devlet okulunun kullanımına verilmiş olan bu binalar okul kapandıktan sonra German Language School tarafından alınıp sınıfları GLS öğrencileri için stüdyo dairelere çevrilmiş. İlk inşa edildiğinde içlerinde bulunan tarihi banyolarsa şimdi tekrardan restore edilmiş ve kimileri yüzme havuzu olarak, kimileri otel odaları olarak kimileriyse seminer odası olarak kullanılmakta.

Berlin’in merkezinde bulunan ve önemli turistik yerlere yürüme mesafesinde kurulu 16.000 km2‘lik kampüsü ile Almanya’daki en büyük kampüse sahip dil okulu olan German Language School; öğrencilerinin dil eğitimi aldıkları yerde konaklamalarını sağlıyor; böylece kampüs hayatını onlara sunarak sosyalleşmelerinde büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca kampüsün içerisinde kitapçı, kafterya ve restoran da bulunuyor. İlginizi çekebilecek diğer bir husus ise kampüsün her yerinde bağlanabileceğiniz free wi-fi bulunması.

GLS’nin Sunduğu Dil Kursları Neler?


Almanca dil eğitimi konusunda profesyonel insanların şehir şehir okulları gezip oylarıyla en iyi dil okulunu seçtiği Study Travel Magazine ödülünü 4 kez alan German Language School; verdiği eğitimin kalitesini resmi olarak da kanıtlamış oluyor. Öğretmenlerin kurstaki temel amacı sizleri mümkün olduğunca konuşmaya teşvik etmek. Gerekli gramer ve kelimeler sizlere veriliyor fakat her şeyden önce konuşmanızın ilerlemesi sağlanmaya çalışılıyor.

Berlin’deki bu büyük kampüste dil eğitimi için herhangi bir Almanca bilgisine sahip olma zorunluluğunuz yok; başlangıç seviyesinden ileri seviyeye her öğrenci için uygun kurslar bulunuyor. Dersler pazartesi günleri başlıyor ve bütün kurslarda ders sonlarında sınıfla birlikte Berlin’de bir aktivite gerçekleştiriliyor, bu da kolayca sınıfla kaynaşmanıza ve şehre hızlıca adapte olabilmenize yardımcı oluyor.

Paylaş
Daha Fazla Detay ve Sorularınız için Lütfen İletişim Kurunuz!

Hamle Yurtdışı Eğitim


Tel: 0 (358) 212 37 32 Fax: 0 (358) 212 37 33 Mobil: 0 (532) 695 23 75 - 0530 697 44 18


info@hamledanismanlik.com

Okullar