Savernvale Academy

Savernvale Academy


Severnvale Academy, İngiltere’nin merkezi kuzeyinde yer alan British Council onaylı küçük bir dil merkezidir. Okul, tarihi bir kent olan Shrewsbury’de yer alır. Severn nehri kıyısında Londra’ya 240 km uzaklıkta bulunan Shrewsbury, genelde turistlerin olmadığı ve yoğun olarak İngilizlerin yaşadığı bir yer olduğundan kentte aksansız yalın bir İngilizce konuşulur. Okul, Shrewsbury’deki British Council onaylı tek okul okuldur.

Okulun programları arasında çok çeşitli Genel İngilizce ve İş İngilizcesi dersleri yer almaktadır. Haftalık 42 derse kadar çıkan programlarında öğrencilerin eksikliklerini tamamlama amaçlı birebir dersler ya da gramer takviyesi gibi ek dersler bulunur. Okul, İş İngilizcesi konusunda çok deneyimlidir, farkli sektörlerden pekçok öğrencileri bulunur, ayrıca okul Business English UK grubunda yer almaktadır. Okula minimum 20 yaşında öğrenciler kabul edilir ve ortalama yaş 28’dir.

Okul, aile yanı, konuk evi, otel ya da daire konaklamaları sunmaktadır. Yemeklerin dahil olduğu aile yanı konaklaması ayarlanabileceği gibi öğrencilerin mutfağı kullanabileceği kendi yemeklerini yapabileceği aileler de bulunmaktadır.

Paylaş
Daha Fazla Detay ve Sorularınız için Lütfen İletişim Kurunuz!

Hamle Yurtdışı Eğitim


Tel: 0 (358) 212 37 32 Fax: 0 (358) 212 37 33 Mobil: 0 (532) 695 23 75 - 0530 697 44 18


info@hamledanismanlik.com

Okullar