Easy School Of Languages

Easy School Of Languages


Easy School of Languages Malta Dil okulu Malta ın başkenti Valettadadır. Easy Malta Dil Okulu Valettada kurulan ilk dil okullarından bir tanesidir. Malta ın başkenti Valetta UNESCO dünya mirasları listesindedir ve bir açık hava müzesi gibidir. Bu okulda eğitim alacak olan Malta Dil Okulları öğrencileri Malta ın yerel kültürünü yakından görme şansına sahip olacaklardır. Hükümet binalarının hepsi Valettadadır ve bu da Easy School of Languages Malta Dil Okulu u seçen öğrencilerimize farklı çevrelerden insanlarla tanışma ve iletişim kurma fırsatı tanıyacaktır.

 

Easy School of Languages Malta Dil Okulu, FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta) üyesi bir okuldur. Şu anda tek binada eğitim vermektedir fakat 2015 yılı yaz aylarında yeni bir binası daha hizmete açılacaktır. Türk öğrenci yoğunluğunun en az olduğu okullarımızdan bir tanesidir.

Easy Malta Dil Okulu öğrenci memnuniyetine en çok önem veren Malta Dil Okulları dan bir tanesidir. Easy Malta Dil Okulu öğretmenlerinin hepsi, uluslararası olarak tanınmış TEFL, CELTA, DELTA , TESOL ya da İngilizce Üniversite Derecelerine sahiptir. Easy Malta Dil Okulu gerek öğretmen kadrosuyla gerekse yönetici kadrosuyla öğrencilere kaliteli bir hizmet vermek için çok büyük çaba göstermektedir.

Easy Malta Dil Okulunun sahip olduğu tüm sınıflar öğrencinin öğrenmesini kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Sınıflarda maksimum 8 öğrenci bir arada ders alır. Dünyanın hemen hemen her bölgesinden İngilizce öğrenmek için öğrenciler gelir . Bütün sınıflar yeterli büyüklük ve aydınlıktır ve aynı zamanda da klimalıdır.

Okul tüm öğrencilerinin kullanımına açık bir kütüphaneye sahipti. Malta Dil Okulları öğrencileri bu kütüphaneden ücretiz olarak kullanabilirler. Aynı zamanda öğrenciler ücretsiz olarak Pronounciation (Telaffuz) derslerine katılabilirler.

Paylaş
Daha Fazla Detay ve Sorularınız için Lütfen İletişim Kurunuz!

Hamle Yurtdışı Eğitim


Tel: 0 (358) 212 37 32 Fax: 0 (358) 212 37 33 Mobil: 0 (532) 695 23 75 - 0530 697 44 18


info@hamledanismanlik.com

Okullar